Postavím se za Vás

Postavil jsem se za uživatele Internetu. V Senátu se postavím i za Vás, mé voliče. Vím jak na to a bude mne slyšet.

Celé své mládí jsem prožil v komunistické totalitě a sledoval bezmoc obyčejných lidí domoci se svých práv. V té době jste si svobodu nemohli zvolit. Jak máme žít nám bylo vysvětleno diktaturou proletariátu. Cítil jsem se podobně jako mnoho mých vrstevníků slabý, podvedený a bezbranný.

Pozvednout hlas

Když jsme spolu s dalšími studenty v roce 1989 pozvedli hlas, řekl jsem si, že ta doba se již nesmí nikdy vrátit. Od té doby se nenechávám umlčet a ozývám se, když cítím bezpráví, které je pácháno na slabších a bezbranných. Nemusím mít vždy pravdu, ale svoboda slova je o tom moci se ozvat.

Společně je nás lépe slyšet

V roce 2009 jsem se takto ozval a založil Českou pirátskou stranu. Během let jsem pochopil, že jeden málo zmůže a že společně budeme silnější a budeme více slyšet. Bez toho, co se stalo v roce 1989 by to nebylo možné.

V roce 2017 jste si nás po 8 letech poctivé politické práce zvolili do sněmovny. Spolu s tím do sněmovních lavic zasedlo 22 mých Pirátů včetně těch, se kterými jsme začínali - Ivana Bartoše, Kuby Michálka, Mikiho Ferjenčíka, Ondry Polanského, Olgy Richterové a dalších. I díky nim požívám respektu u dalších poslanců sněmovny, senátorů a politických konkurentů. Můj názor respektují. Díky své roli nepotřebuji šplhat po stranické hierarchii. Do strany jsem nevstoupil, stranu jsem založil.

Nebudu mlčet

Občan, volič, se často nachází v nevýhodné pozici vůči neosobní mašinerii státu a byrokracie. Slibuji Vám, že se nenechám umlčet a budu pokračovat v tom, v čem jsem prožil svůj dosavadní život. V odvaze říci svůj názor a prát se za něj.

Budete-li mít pocit, že se Vám děje křivda, obraťte se na mne, postavím se za Vás.